کاغذ کادو

کاغذ کادو گلاسه عمده فانتزی

کاغذ کادو گلاسه فانتزی تولید شده از بهترین انواع کاغذ گلاسه هستند. فروش این دسته از کاغذ کادو ها بصورت عمده می باشد و امکان ارسال این محصولات به اقصا نقاط ایران و جهان امکان پذیر است. برای سفارش عمده کاغذ کادو گلاسه فانتزی میتوانید از قسمت ارتباط با ما با واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

کاغذ کادو فانتزی گلاسه

کاغذ کادوی گلاسه در طرح های متنوعی تولید و آماده عرضه به شما عزیزان هستند. کاغذ کادوهای فوق در طرح هایی نظیر:

  • کاغذ کادوی فانتزی
  • کاغذ کادوی قلبی 
  • کاغذ کادوی شرکتی
  • کاغذ کادوی تولدی
  • کاغذ کادوی طرح دار
  • کاغذ کادوی با طرح گل و گیاه

چاپ و تولید شده اند. این محصولات جهت مصارفی نظیر کادو پیچ کردن هدایایی که در مناسبت های مختلف اهدا میشوند نیز کاربرد دارند. 

کاغذ کادو گلاسه

کاغذ کادو گلاسه نوعی کاغذ است که برای بسته بندی هدیه طراحی شده است. این محصول میتواند جایگزینی برای جعبه کادو و ساک دستی فانتزی باشد و یا به عنوان مکمل آنها مورد استفاده قرار گیرد. یک هدیه بسته بندی شده یا جعبه ای ممکن است با روبان بسته شود و روی آن یک پاپیون تزئینی (گره زینتی ساخته شده از روبان) قرار گیرد.

چرا استفاده از کاغذ کادو مهم است؟

بسته بندی هدیه به عنوان تزئینی برای هدیه فوق العاده شما عمل می کند. این یک عنصر شگفت‌انگیز را به هدیه شما اضافه می‌کند و باعث می‌شود گیرنده احساس خاص‌تری داشته باشد. فقط با کمی تلاش بیشتر از طرف شما، هدیه شما از هر هدیه دیگری که احتمالاً دریافت خواهند کرد برتری خواهد داشت. البته کاغذ کادو گلاسه برای بسته بندی محصولات سنگین که نیاز به حمل و نقل داشته باشند مناسب نیست و میتواند در این گونه مواقع به عنوان ابزار تزئینی مکمل به کار رود. برای بسته بندی هدایای سنگین تر بهتر است تا از انواع ساک دستی یا جعبه کادو استفاده نمایید.

تاریخچه کاغذ کادو

در سال 1917، برادران هال یک فروشگاه لوازم التحریر در کانزاس سیتی اداره می کردند و برای فصل تعطیلات آینده کارت و دستمال کاغذی چاپ می کردند. وقتی دستمال کاغذی که مردم برای بسته بندی هدایا استفاده می کردند تمام شد، شروع به چاپ رول های بزرگ کاغذ کادو طرح دار کردند که امروز می شناسیم و دوست داریم.

انواع جعبه کادو