جعبه کادو چمدانی

جعبه کادو چمدانی

جعبه کادو چمدانی فانتزی از جمله ملزوماتی است که به هنگام هدیه دادن به آن نیاز پیدا میکنیم. این مدل از جعبه کادو ها تولید شده با مرغوب ترین مغزی ها و بهترین روکش های کاغذ گلاسه هستند. فروش این دسته از جعبه کادوها بصورت عمده می باشد و امکان ارسال این محصولات به اقصا نقاط ایران و جهان امکان پذیر است.

یکی از مزایای خرید جعبه کادو چمدانی از بازرگانی ستاره کاغذی این است که شما مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده خرید می کنید. جعبه کادو چمدانی نوع خاصی از جعبه کادو فانتزی است که مانند یک چمدان واقعی شبیه سازی و تولید شده است. تولید این دسته از محصولات از ظرافت و دقت خاصی برخوردار است.

جعبه کادو چمدانی

جعبه کادو به محفظه ای گفته میشود که به منظور هر چه شکیل تر شدن هدیه به کار برده می شود. این محفظه ضمن اینکه باعث هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات شما میشود؛‌ وظیفه نگهداری و حفظ کادو را نیز دارد. جعبه کادو ها معمولا دارای درب باز شو از سمت بالا میباشند. و از روبان یا روکش کاغذ چاپ دار گلاسه برای تزئین آن استفاده شده است. به طور عمده از آنجایی که هر نوع کالایی با هر ابعاد و وزنی امکان هدیه دادن را دارند؛ نیاز به جعبه کادو با ابعاد مختلف نیز احساس میشود. برای مثال برای هدایایی که فرم مستطیل دارند نمیتوان از جعبه های مربع استفاده نمود و همینطور بالعکس. اما ویژگی منحصر به فردی که جعبه کادو چمدانی دارد این است که ارائه هدیه را واقعا جذاب میکند و تداعی گر نوستالژی خاصی از گذشته به شمار می رود.

فروش عمده جعبه کادو چمدانی

خرید این محصول به تمام فروشگاه های اجناس فانتزی و کادویی و همچنین شرکت های پخش در تمام استانها که بصورت عمده خرید خود را انجام میدهند میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی و شرکت های صنعتی نیز همه ساله از این گروه از محصولات برای قرار دادن هدایای پایان سال خود استفاده می کنند. بازرگانی ستاره کاغذی گروه محصولات بسیار گسترده ای اعم از انواع جعبه های کادو، جعبه گل، ساک دستی و کاغذ کادو را تولید و به بازار عرضه نموده است.

انواع جعبه کادو

کاغذ کادو