جعبه کادو ( مربع،مستطیل و مکعب )

جعبه کادو ( مربع، مستطیل و مکعب )

جعبه کادو ( مربع،مستطیل و مکعب ) فانتزی از جمله ملزوماتی است که به هنگام هدیه دادن به آن نیاز پیدا میکنیم. این مدل از جعبه کادو ها تولید شده با مرغوب ترین مغزی ها و بهترین روکش های کاغذ گلاسه هستند. فروش این دسته از جعبه کادوها بصورت عمده می باشد و امکان ارسال این محصولات به اقصا نقاط ایران و جهان امکان پذیر است.

یکی از مزایای خرید جعبه کادو مستطیل از بازرگانی ستاره کاغذی این است که شما مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده خرید میکنید.

جعبه کادو ( مربع،مستطیل و مکعب ) فانتزی دارای رنگ بندی متنوعی هستند و در ابعاد و اشکال گوناگونی تولید شده اند که شامل جعبه کادوی مربع طرح دار، جعبه کادوی مربع تک رنگ، جعبه کادوی مستطیل طرح دار، جعبه کادوی مستطیل تک رنگ، جعبه کادوی مربع سه تکه، جعبه کادوی مربع سه تکه لوکس، جعبه کادو مکعب 4 تکه تک رنگ و طرح دار، جعبه کادوی مستطیل 4 تکه لوکس، جعبه کادو 10 تکه لوکس، و … به بازار عرضه شده اند.

جعبه کادو ( مربع، مستطیل و مکعب )

جعبه کادو به محفظه ای گفته میشود که به منظور هر چه شکیل تر شدن هدیه به کار برده می شود. این محفظه ضمن اینکه باعث هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات شما میشود؛‌وظیفه نگهداری و حفظ کادو را نیز دارد. جعبه کادو ها معمولا دارای درب باز شو از سمت بالا میباشند. و از روبان یا روکش کاغذ چاپ دار گلاسه برای تزئین آن استفاده شده است. به طور عمده از آنجایی که هر نوع کالایی با هر ابعاد و وزنی امکان هدیه دادن را دارند؛ نیاز به جعبه کادو با ابعاد مختلف نیز احساس میشود. برای مثال برای هدایایی که فرم مستطیل دارند نمیتوان از جعبه های مربع استفاده نمود و همینطور بالعکس. 

جعبه کادو 10 تکه لوکس

جعبه کادو 10 تکه لوکس به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولات بازرگانی ستاره کاغذی شناخته می شود. این محصول از آنجایی که دارای 10 تکه در ابعاد کوچک تا بزرگ تولید شده اند. میتوانند به عنوان پوشش مناسبی برای ارائه هدایا در مراسمات عقد و عروسی و … که معمولا در آنها هدایای زیادی اهدا میشود مورد استفاده قرار گیرند. در واقع جعبه کادو 10 تکه لوکس به نوعی از جعبه کادوها گفته می شود که در 10 سایز کوچک تا بزرگ تولید شده اند. با توجه به کاربرد مواد اولیه درجه یک در تولید؛ این محصولات از مرغوبیت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. تنوع سایزبندی در این محصول باعث شده است تا به محصولی پرفروش تبدیل شود چرا که به تمام نیازهای کادویی مصرف کنندگان پاسخ میدهد.

جعبه ادکلن 2 تکه

 جعبه ادکلن 2 تکه محصولی است که در ابعاد یک ادکلن تولید شده است و این امکان را فراهم نموده است تا تمامی ابعاد ادکلن های رایج را در درون خود جای دهد. تصور کنید برای تولد همسرتان یک ادکلن خریداری نموده اید. برای ارائه این هدیه نفیس به یک محفظه نیاز دارید که هم زیبا باشد و هم اینکه ابعاد مناسبی برای قرار دادن هدیه داشته باشد. بازرگانی ستاره کاغذی با در نظر گرفتن تمامی جوانب اقدام به تولید جعبه کادو هایی نموده است که بتوانند تمام هدیه های کوچ تا بزرگ را پوشش دهند و در تمام جنبه های زندگی روزمره حضور داشته باشند.

کاربرد جعبه کادو

جعبه کادو ( مربع،مستطیل و مکعب ) یکی از پر فروش ترین گروه های محصولی بازرگانی ستاره کاغذی است. این گروه از محصولات کاربردهای گوناگونی در مناسبتها و جشن ها دارند. این دسته از محصولات دارای رنگ بندی، سایز بندی و در تعداد تکه های متنوعی عرضه شده اند که به جرات میتوان گفت که متنوع ترین سبد محصولی در بازار ایران است. مغزی این مدل از جعبه های کادویی فانتزی از مقوای کرجی مرغوب و برای روکش آن از کاغذ گلاسه استفاده شده است که دارای کیفیت و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. فروش جعبه های کادویی فانتزی فقط بصورت عمده امکان پذیر بوده و در حال حاضر امکان تک فروشی این محصولات فراهم نشده است.

محصول جعبه کادو ( مربع،مستطیل و مکعب ) برای بسته بندی و ارائه هدایای با سایز های بسیار کوچک تا سایزهای بسیار بزرگ تعریف شده است به طوری که میتوان از این گروه از محصولات برای ارائه هر گونه هدایایی استفاده نمود.

جعبه کادو 5 تکه سوپر سایز

جعبه کادو 5 تکه سوپر سایز همانطور که از نامش پیداست برای بسته بندی هدایای با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول در 5 سایز و طرح ها و رنگ بندی های گوناگونی عرضه شده است.

فروش عمده جعبه کادو ( مربع،مستطیل و مکعب )

خرید این محصول به تمام فروشگاه های اجناس فانتزی و کادویی و همچنین شرکت های پخش در تمام استانها که بصورت عمده خرید خود را انجام میدهند میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی و شرکت های صنعتی نیز همه ساله از این گروه از محصولات برای قرار دادن هدایای پایان سال خود استفاده می کنند.

بازرگانی ستاره کاغذی گروه محصولات بسیار گسترده ای اعم از انواع جعبه های کادو، جعبه گل، ساک دستی و کاغذ کادو را تولید و به بازار عرضه نموده است. که از طریق لینک زیر می توانید نمونه محصولات فروش کاغذ کادوی گلاسه را ملاحظه بفرمایید.

انواع جعبه کادو