جعبه کادو طلقی

جعبه کادو طلقی

انواع جعبه کادو طلقی

جعبه کادو طلقی، به گونه ای از جعبه کادوی فانتزی گفته میشود که در تولید آن از ترکیب مقوا و طلق به کار برده شده است. تولید این دسته از جعبه کادوهای فانتزی به کمک ماشین آلات و بصورت تمام اتوماتیک انجام شده است. همچنین این دسته از محصولات در سایزبندی های متنوعی روانه بازار شده اند. جعبه کادوهای طلقی در شکل های متنوعی تولید و به بازار عرضه شده اند:

  • جعبه کادو طلقی دایره
  • جعبه کادو طلقی بیضی
  • جعبه کادو طلقی قلبی
  • جعبه کادو طلقی استوانه

جعبه کادو طلقی

جعبه کادو به محفظه ای گفته میشود که به منظور هر چه شکیل تر شدن هدیه به کار برده می شود. این محفظه ضمن اینکه باعث هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات شما میشود؛‌وظیفه نگهداری و حفظ کادو را نیز دارد. جعبه کادو ها معمولا دارای درب باز شو از سمت بالا میباشند. و از روبان یا روکش کاغذ چاپ دار گلاسه برای تزئین آن استفاده شده است. به طور عمده از آنجایی که هر نوع کالایی با هر ابعاد و وزنی امکان هدیه دادن را دارند؛ نیاز به جعبه کادو با ابعاد مختلف نیز احساس میشود. برای مثال برای هدایایی که فرم مستطیل دارند نمیتوان از جعبه های مربع استفاده نمود و همینطور بالعکس. 

فروش عمده جعبه کادو طلقی

خرید این محصول به تمام فروشگاه های اجناس فانتزی و کادویی و همچنین شرکت های پخش در تمام استانها که بصورت عمده خرید خود را انجام میدهند میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. بازرگانی ستاره کاغذی گروه محصولات بسیار گسترده ای اعم از انواع جعبه های کادو طلقی، جعبه گل، ساک دستی و کاغذ کادو را تولید و به بازار عرضه نموده است. 

انواع جعبه کادو