جعبه کادو سوپرایزی

جعبه کادو سوپرایزی

جعبه کادو سوپرایزی محصولی منحصر به فرد و فوق العاده جدذاب است که ارائه هدیه را با خلاقیت ویژه ای آمیخته است. جعبه کادوی سوپرایزی در 3 نوع مختلف و با رنگ بندی متفاوت به بازار عرضه شده است.

بازرگانی ستاره کاغذی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان جعبه کادو در ایران شناخته می شود. این بازرگانی با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان یکی از پر تنوع ترین سبدهای کالایی را در بین تولید و عرضه کنندگان جعبه کادو در ایران و خاورمیانه را داراست. یکی از مزایای خرید جعبه کادو سوپرایزی از بازرگانی ستاره کاغذی این است که شما مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده خرید می کنید.

این مدل از جعبه کادو ها تولید شده با مرغوب ترین مغزی ها و بهترین روکش های کاغذ گلاسه هستند. فروش این دسته از جعبه کادوها بصورت عمده می باشد و امکان ارسال این محصولات به اقصا نقاط ایران و جهان امکان پذیر است. برای سفارش عمده جعبه کادو سوپرایزی میتوانید از قسمت ارتباط با ما با واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

جعبه مکعب دو طرفه

جعبه مکعب دو طرفه دارای دو محفظه جداگانه است که با ابعاد و عمق متفاوتی طراحی شده اند تا بتوانند انواع متفاوتی از هدایا را در درون خود جای دهند. جعبه کادو مکعب دو طرفه در دو رنگ مشکی و قرمز به بازار ارائه شده است.

جعبه سوپرایز لاله

این جعبه کادو در حالت بسته شبیه به انواع ساده جعبه کادو است. اما زمانی که در جعبه را باز کنید با فضاسازی خلاقانه ای مواجه خواهید شد که برای قرار دادن هدایای متفاوتی از عکسهای یادگاری گرفته تا هدایای نفیس دیگر فضاهای مطلوبی را تعبیه کرده است.

جعبه مکعب کشویی

این مدل جعبه مکعب کشویی دارای دو محفظه برای قرار دادن هدیا می باشد. درب محفظه اول؛ در سمت بالا قرار گرفته و محفظه دوم بصورت کشویی در پایین جعبه تعبیه شده است.

فروش عمده جعبه کادو سوپرایزی

خرید این محصول به تمام فروشگاه های اجناس فانتزی و کادویی و همچنین شرکت های پخش در تمام استانها که بصورت عمده خرید خود را انجام میدهند میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی و شرکت های صنعتی نیز همه ساله از این گروه از محصولات برای قرار دادن هدایای پایان سال خود استفاده می کنند.

بازرگانی ستاره کاغذی گروه محصولات بسیار گسترده ای اعم از انواع جعبه های کادو، جعبه گل، ساک دستی و کاغذ کادو را تولید و به بازار عرضه نموده است.

انواع جعبه کادو

کاغذ کادو