جعبه کادو تک سایز

جعبه کادو تک سایز

جعبه کادو تک سایز فانتزی از جمله ملزوماتی است که به هنگام هدیه دادن به آن نیاز پیدا میکنیم. این مدل از جعبه کادو ها تولید شده با مرغوب ترین مغزی ها و بهترین روکش های کاغذ گلاسه هستند. فروش این دسته از جعبه کادوها بصورت عمده می باشد و امکان ارسال این محصولات به اقصا نقاط ایران و جهان امکان پذیر است.

یکی از مزایای خرید جعبه کادو تک سایز فانتزی از بازرگانی ستاره کاغذی این است که شما مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده خرید میکنید.

جعبه کادو تک سایز فانتزی دارای رنگ بندی متنوعی هستند و در ابعاد و اشکال گوناگونی تولید شده اند که شامل جعبه کادوی قلبی، جعبه کادوی دایره، جعبه کادوی مثلث، جعبه کادوی مستطیل، جعبه کادوی مکعب، جعبه روسری، جعبه انگشتری، جعبه نیم ست، جعبه کیف پول، جعبه سکه، جعبه دستبند، جعبه الماس تکی، و … به بازار عرضه شده اند.

فروش عمده جعبه کادو تک سایز

خرید این محصول به تمام فروشگاه های اجناس فانتزی و کادویی و همچنین شرکت های پخش در تمام استانها که بصورت عمده خرید خود را انجام میدهند میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی و شرکت های صنعتی نیز همه ساله از این گروه از محصولات برای قرار دادن هدایای پایان سال خود استفاده می کنند.

بازرگانی ستاره کاغذی گروه محصولات بسیار گسترده ای اعم از انواع جعبه های کادو، جعبه گل، ساک دستی و کاغذ کادو را تولید و به بازار عرضه نموده است.

انواع جعبه کادو