جعبه قلب دایره و هشت ضلعی

جعبه قلب دایره و هشت ضلعی

جعبه قلب دایره و هشت ضلعی نوعی از جعبه های کادوی فانتزی است که در بسیاری از گل فروشی ها مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مزایای خرید جعبه قلب دایره و هشت ضلعی از بازرگانی ستاره کاغذی این است که شما مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده عمده خرید میکنید. جعبه قلب دایره و هشت ضلعی دارای رنگ بندی متنوعی هستند و در ابعاد و اشکال گوناگونی مانند جعبه قلبی، جعبه الماس شکل، جعبه هشت ضلعی و جعبه دایره تولید شده اند.

جعبه کادو قلب دایره و هشت ضلعی

جعبه کادو به محفظه ای گفته میشود که به منظور هر چه شکیل تر شدن هدیه به کار برده می شود. این محفظه ضمن اینکه باعث هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات شما میشود؛‌ وظیفه نگهداری و حفظ کادو را نیز دارد. جعبه کادو ها معمولا دارای درب باز شو از سمت بالا میباشند. و از روبان یا روکش کاغذ چاپ دار گلاسه برای تزئین آن استفاده شده است. به طور عمده از آنجایی که هر نوع کالایی با هر ابعاد و وزنی امکان هدیه دادن را دارند؛ نیاز به جعبه کادو با ابعاد مختلف نیز احساس میشود. برای مثال برای هدایایی که فرم مستطیل دارند نمیتوان از جعبه های مربع استفاده نمود و همینطور بالعکس. 

انواع جعبه کادو قلب دایره و هشت ضلعی

بازرگانی ستاره کاغذی با توجه به نیاز بازار و شناخت مخاطب و متناسب با نیاز مخاطب تنوع گسترده ای از انواع جعبه کادو را تولید و عرضه نموده است. در این گروه از محصولات انواع متفاوتی از جعبه کادوهای دایره، جعبه کادو قلبی شکل و جعبه کادو هشت ضلعی قرار داده شده است.

تولید این دسته از جعبه کادوهای فانتزی به کمک ماشین آلات و بصورت تمام اتوماتیک انجام شده است. همچنین این دسته از محصولات در سایزبندی های متنوعی روانه بازار شده اند.

فروش عمده جعبه کادو طلقی

خرید این محصول به تمام فروشگاه های اجناس فانتزی و کادویی و همچنین شرکت های پخش در تمام استانها که بصورت عمده خرید خود را انجام میدهند میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. بازرگانی ستاره کاغذی گروه محصولات بسیار گسترده ای اعم از انواع جعبه های کادو طلقی، جعبه گل، ساک دستی و کاغذ کادو را تولید و به بازار عرضه نموده است که از منوی بالای صفحه در دسترس است.

انواع جعبه گل